wait

ecocad

wait

ładowanie danych...

tel. +48 58 341 00 99

Jakość

Najwyższą jakość świadczonych usług zapewni doświadczona i wykwalifikowana kadra inżynieryjna pracująca na najnowszym oprogramowaniu wspomagającym projektowanie instalacji. Wdrożone narzędzia pozwalają na tworzenie dokumentacji w środowisku 3D i 2D oraz efektywną współpracę w zakresie modelowania informacji o budynku BIM.

 

Modelowanie informacji o budynku BIM przed wszystkim optymalizuje procesy projektowania, umożliwia realizację złożonych procesów i analiz, które nie były dotąd wykonywane ze względu na duże koszty lub czasochłonność.

 

Dzięki temu współpracownicy, architekci, konstruktorzy, projektanci instalacji wewnętrznych i inwestorzy mają całościowy widok na projekt. Tak jak arkusz kalkulacyjny służy do obróbki obliczeń, tak oprogramowanie wykorzystujące techniki parametrycznego modelowania budynku, jest narzędziem do obróbki projektu. I tak, podobnie jak nowa dana wprowadzona do arkusza kalkulacyjnego ma samoczynnie aktualizować wszystkie pozostałe informacje bez interwencji użytkownika, tak samo każda zmiana wprowadzona podczas procesu projektowania modelującego budynek parametrycznie, jest natychmiast odzwierciedlana w całym projekcie.

 

Koordynacja projektów

 

Wbudowane narzędzia do analiz pozwalają na zoptymalizowanie rozwiązań, a także współdzielenie wyników z aplikacjami zewnętrznymi. Praca na tak zwanym modelu informacyjnym zapewnia pełną koordynacje międzybranżową, minimalizuje błędy i ułatwia pracę między zespołami. Projektowanie instalacji z wykorzystaniem wyposażenia i części, które rzeczywiście zostaną użyte na etapie produkcji i podczas budowy – pozwala zaoszczędzić czas i znacznie zredukować koszty inwestycji.ecocad

Dokumentacje opracowywane są w najnowszym oprogramowaniu Autodesk® Revit® MEP, Autocad® MEP oraz MagiCAD®. Aplikacje oparte są na idei modelowania informacji o budynku (BIM), wyposażone są w narzędzia przedmiaru zużycia materiałów, ułatwiając planowanie procesu budowy oraz kontrolę i szacowanie kosztów.