O firmie

Biuro projektowe ECOCAD Sp. z o. o. oferuje kompleksowy zakres usług w zakresie projektowania instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz teletechnicznych.

Nasze bogate doświadczenie w branży instalacyjnej w połączeniu z najnowszym oprogramowaniem wspomagającym projektowanie zaowocowało wypracowaniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług projektowych.

Jako jedni z pierwszych na rynku tworzymy dokumentację projektową opartą na metodzie modelowania informacji o budynku BIM wykonywaną w specjalistycznych i oprogramowaniu Autodesk® Revit® MEP, Autocad® MEP oraz MagiCAD®. Wdrożony proces projektowania umożliwia tworzenie dokładniejszej i bardziej spójnej dokumentacji, pozwala zaoszczędzić czas i znacznie zredukować koszty inwestycji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 600 011 514

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Biuro projektowe ECOCAD Sp. z o. o. oferuje szeroki zakres usług w zakresie projektowania instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, a także systemów oddymiania budynków.

Specjalizujemy się w modernizacjach istniejących systemów wentylacji i klimatyzacji zmierzających do znacznej redukcji kosztów eksploatacyjnych.

Najwyższą jakość świadczonych usług zapewni doświadczona i wykwalifikowana kadra inżynieryjna pracująca na najnowszym oprogramowaniu wspomagającym projektowanie instalacji.

Jako jedni z pierwszych na rynku tworzymy dokumentację projektową opartą na metodzie modelowania informacji o budynku BIM wykonywaną w specjalistycznych i oprogramowaniu Autodesk® Revit® MEP, Autocad® MEP oraz MagiCAD®.