Oferta

Instalacje sanitarne

Projekty instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych 3D


Projekty 2D

Projekty instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych 2D


Energomodernizacja

ENERGOMODERNIZACJE SYSTEMÓW WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

Specjalizujemy się w modernizacjach istniejących systemów wentylacji i klimatyzacji zmierzających do znacznej redukcji kosztów eksploatacyjnych. Redukcja kosztów eksploatacyjnych jest możliwa między innymi poprzez instalowanie bloków odzysku ciepła z powietrza usuwanego lub odzysk ciepła z procesów technologicznych. Odzyskane ciepło może być wykorzystywane do podgrzewu powietrza świeżego lub może być przekazywane do instalacji ciepłej wody użytkowej.

Optymalizacja kosztów eksploatacyjnych jest możliwa również poprzez wykorzystanie w modernizowanych instalacjach lub urządzeniach nowoczesnych komponentów np. wentylatorów, wymienników ciepła, systemów automatyki.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 600 011 514

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Biuro projektowe ECOCAD Sp. z o. o. oferuje szeroki zakres usług w zakresie projektowania instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, a także systemów oddymiania budynków.

Specjalizujemy się w modernizacjach istniejących systemów wentylacji i klimatyzacji zmierzających do znacznej redukcji kosztów eksploatacyjnych.

Najwyższą jakość świadczonych usług zapewni doświadczona i wykwalifikowana kadra inżynieryjna pracująca na najnowszym oprogramowaniu wspomagającym projektowanie instalacji.

Jako jedni z pierwszych na rynku tworzymy dokumentację projektową opartą na metodzie modelowania informacji o budynku BIM wykonywaną w specjalistycznych i oprogramowaniu Autodesk® Revit® MEP, Autocad® MEP oraz MagiCAD®.